Versija VERnet Premium CNL VERnet Premium Radio
VERnet Personal
VERnet Webhosting VERnet Premium Cable
Datori un kompektējošās daļas
VERnet Housing VERnet Premium DSL
LV RU EN
SākumlapaUzskaites sistēmaScheduled mailWebmailKontakti
Par mums
VERnet pakalpojumi
VERnet DC
Mūsu klienti
Mūsu partneri
Publikācijas
Atbildīgs interneta pakalpojumu sniedzējs
   Atbildīgs interneta pakalpojumu sniedzējs

VERSIJA sniedz abonentiem pašas augstākās kvalitātes pakalpojumus Biznesa klases internetu. Mēs uzskatām, ka pakalpojuma kvalitāti nosaka ne tikai tā tehniskie parametri, bet lielā mērā arī atbildīga attieksme pret klientu.

Tāpēc mēs ar prieku atbalstām tādu autoritatīvu institūciju kā Net-Safe Latvia Drošāka interneta centrs un Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija (CERT.LV) iniciatīvu Atbildīgs interneta pakalpojumu sniedzējs. Šo institūciju mērķis ir drošākas Latvijas interneta vides izveide, taču šāds mērķis nav sasniedzams bez ciešas sadarbības un atbalsta no interneta pakalpojumu sniedzēju puses.

Net-Safe Latvia un CERT.LV interneta resursi iepazīstina lietotājus ar potenciālajiem riskiem un palīdz izvairīties no draudiem, kas pastāv internetā:

  • www.cert.lv - CERT.LV mājaslapa.
  • www.esidross.lv - mājaslapa ikvienam, kurš rūpējas par sava datora drošību un savu drošību internetā.
  • www.drossinternets.lv - Net-Safe Latvia mājaslapa.
  • Nosūtīt ziņojumu par nelegālu saturu internetā varat ŠEIT.
  • Vērtīgi resursi bērnu drošībai internetā atradīsiet ŠEIT.

Saskaņā ar parakstīto Sadarbības Memorandu par drošas interneta vides veidošanu un cīņu ar kriminalizēto pornogrāfiju saturošu materiālu apriti internetā, mēs informējam gala lietotājus gadījumos, kad viņu datori ir inficēti ar kādu datorvīrusu vai kļuvuši par robotu tīklu sastāvdaļu. Nelegāla interneta satura atklāšanas gadījumos mēs daram visu, lai nodrošinātu iespējami ātru šāda satura izņemšanu no publiskas aprites internetā. Mēs pievienojamies iniciatīvai Atbildīgs interneta pakalpojumu sniedzējs un publiski uzņemamies šīs saistības, lai gan VERSIJA šāda prakse vienmēr ir pastāvējusi. To apliecina atpazīstamības zīmes Atbildīgs interneta pakalpojumu sniedzējs piešķiršana VERSIJA.