Versija VERnet Premium CNL VERnet Premium Radio
VERnet Personal
VERnet Webhosting VERnet Premium Cable
Datori un kompektējošās daļas
VERnet Housing VERnet Premium DSL
LV RU EN
SākumlapaUzskaites sistēmaScheduled mailWebmailKontakti
Par mums
VERnet pakalpojumi
VERnet DC
Mūsu klienti
Mūsu partneri
Publikācijas
Atbildīgs interneta pakalpojumu sniedzējs
   VERnet DC

Ja Jums nepieciešams interneta serveris, kuram jāfunkcionē visu diennakti, tā izvietošanai Jums jāizvēlas datu centrs. Pat ja Jūsu biroja telpās ir ātrgaitas interneta pieslēgums, tas nav pietiekams priekšnosacījums servera nepārtrauktai diennakts darbībai ilgstošā laika posmā.

Mūsdienīgs datu centrs tas ir vesels tehnisko un organizatorisko risinājumu komplekss, kuru mērķis ir nodrošināt Klientu serveru pieejamību, drošību un uzticamu darbību. Minimālie nosacījumi, kādi tam nepieciešami:

  • nepārtrauktas barošanas avots UPS un klimata kontrole;
  • neatkarīgi ātrgaitas pieslēgumi pie LIX, SMILE un tiešā datu plūsmas apmaiņa (direct peering) ar citiem Latvijas interneta pakalpojumu sniedzējiem;
  • vairāki neatkarīgi ātrgaitas ārzemju datu pārraides kanāli.

Firma VERSIJA jau 1996. gadā sāka nodrošināt klientu serveru izvietošanas pakalpojumu mūsu datu centrā, kurš atrodas vienā ēkā ar mūsu galveno tehnisko mezglu. 2011. gadā firma VERSIJA pilnībā pabeidza jaunā datu centra VERnet DC aprīkošanu. Datu centrs VERnet DC atbilst Tier II-III prasībām, pie tam tas atrodas pašā Rīgas centrā. Šāds apstākļu salikums padarījis VERnet DC datu centru par vienu no pieprasītākajiem Latvijā.

Vairāk par serveru izvietošanas nosacījumiem un citiem VERnet DC pakalpojumiem Jūs varat uzzināt mājaslapā www.VERnet-DC.lv.