Versija VERnet Premium CNL VERnet Premium Radio
VERnet Personal
VERnet Webhosting VERnet Premium Cable
Datori un kompektējošās daļas
VERnet Housing VERnet Premium DSL
LV RU EN
SākumlapaUzskaites sistēmaScheduled mailWebmailKontakti
Par mums
VERnet pakalpojumi
VERnet Premium
VERnet Webhosting
VERnet Personal
VERnet DC
Mūsu klienti
Mūsu partneri
Publikācijas
Atbildīgs interneta pakalpojumu sniedzējs
   VERnet pakalpojumi

VERSIJA piedāvā visus interneta piekļuves veidus, kā arī virkni papildpakalpojumu. VERSIJAS apkalpošanas standarts ir augsts personāla profesionālais līmenis un individuāla pieeja katram abonentam.

VERnet Premium - pastāvīgs ātrgaitas interneta savienojums vienam vai vairākiem datoriem, kas ir savienoti lokālā tīklā. Konkrēto pakalpojumu veidu VERnet Premium lietotājs izvēlas, ņemot vērā atrašanās vietu, nepieciešamo savienojuma ātrumu un vēlamo/optimālo maksu par pakalpojumu.

VERnet Webhosting - lietotāja tīmekļvietnes izvietošana uz VERSIJAS WWW servera. Lietotājs var pastāvīgi mainīt lapas saturu piešķirtā apjoma robežās. Atkarībā no lietotāja vēlmes VERSIJA piešķir viņam trešā līmeņa domēna vārdu vai pasūta un atbalsta otrā līmeņa domēnu.

VERnet Personal - piekļuve internetam seansu savienojuma režīmā ar telefona vai ISDN līnijas palīdzību. Savienojums tiek nodrošināts ar iezvanpieeju (dial-up) uz parasto (nevis 9000xxxx) tālruņa numuru.

SIA VERSIJA piedāvā ne tikai interneta pakalpojumus, bet arī drošu datortehniku. Kvalificēts speciālists palīdzēs klientam izvēlēties piemērotu datora konfigurāciju, piemeklēt komplektējošās daļas un veiks datora montāžu. Visi datori obligāti tiek pārbaudīti priekšpārdošanas testos, un tiem ir 3 gadu garantija.