Versija VERnet Premium CNL VERnet Premium Radio
VERnet Personal
VERnet Webhosting VERnet Premium Cable
Datori un kompektējošās daļas
VERnet Housing VERnet Premium DSL
LV RU EN
SākumlapaUzskaites sistēmaScheduled mailWebmailKontakti
Par mums
VERnet pakalpojumi
VERnet DC
Mūsu klienti
Mūsu partneri
Publikācijas
Atbildīgs interneta pakalpojumu sniedzējs
   Mūsu partneri

Mūsu partneri ir ne tikai tie uzņēmumi, ar kuriem mūs saista ražošanas attiecības. Jau pašā firmas darbības sākumā VERSIJA radīja īpašu formulu, kuras patiesumu ir pierādījuši daudzie sekmīga darba gadi: klients = partneris. Šai formulai ir arī turpinājums: firma VERSIJA bieži vēršas pie saviem klientiem ar visdažādākajiem jautājumiem, jo mēs cits citu pazīstam no labākās puses un augstu vērtējam cits cita pozitīvo pieredzi. Tādējādi daudzi mūsu klienti ar laiku patiešām kļūst par mūsu biznesa partneriem.
Valsts a/s Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) ir viens no vadošajiem elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, nodrošinot kvalitatīvus un drošus telekomunikāciju risinājumus nozīmīgākajiem Latvijā pārstāvētajiem mobilo sakaru, interneta un telekomunikāciju operatoriem, kā arī valsts institūcijām.
SIA "LSV KLUBS": prezentreklāma, reklāmas suvenīri, biznesa dāvanas, visu veidu apdruka. Starptautiskās prezentreklāmas ražotāju organizācijas PSI biedrs.
Firmas "VERSIJA" klients kopš 1996. gada.
SIA "GARM Technologies": web lapu izvietošana, fizisko serveru nomā un IT resursu apkalpošanā, komercprojektu, ieskaitot sistēmas B2B un B2C, izstrāde, virzīšana un atbalsts.
Firmas "VERSIJA" klients kopš 2003. gada.
Jaunatnes universālais džudo olimpiskais centrs.
Firmas "VERSIJA" klients kopš 1997. gada.
Viesnīca "Lielupe": tūristu un biznesa klases istabas, dažāda veida SPA un sporta aktivitātes, konferenču zāles, biznesa centrs.
Firmas "VERSIJA" klients kopš 1998. gada.
Juridiskais birojs "INLAT PLUS". Visu veidu juridiskie pakalpojumi, kompleksa juridiskā un grāmatvedības apkalpošana.
Firmas "VERSIJA" klients kopš 2002. gada.