Versija VERnet Premium CNL VERnet Premium Radio
VERnet Personal
VERnet Webhosting VERnet Premium Cable
Datori un kompektējošās daļas
VERnet Housing VERnet Premium DSL
LV RU EN
SākumlapaUzskaites sistēmaScheduled mailWebmailKontakti
Par mums
VERnet pakalpojumi
VERnet DC
Mūsu klienti
Mūsu partneri
Publikācijas
Atbildīgs interneta pakalpojumu sniedzējs

SIA VERSIJA firma, kas vissenāk sniedz interneta pakalpojumus Latvijā. Firma VERSIJA ir dibināta 1991. gadā, kad Latvijā vēl neeksistēja pat jēdziens internets. Mēs esam nogājuši visu garo ceļu no neliela mezgla, kas piedāvāja elektroniskā pasta pakalpojumus, līdz vienam no vadošajiem interneta pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

1996. gadā firma VERSIJA saņēma Eiropas tīkla EUnet nacionālā operatora tiesības Latvijā un līdz pat EUnet reorganizācijai 2002. gadā pārstāvēja Latvijā preču zīmi EUnet. Tādēļ daudzi mūsu klienti, un ne tikai viņi, atceras mūs kā EUnet Latvija.

VERSIJA sniedz abonentiem pašas augstākās kvalitātes pakalpojumus Biznesa klases internetu. Mēs pirmie Latvijā ne tikai skaidri definējām šo jēdzienu, bet arī īstenojām to savos pakalpojumos: Biznesa klases internets ir reāls datu pārraides ātrums, nepārtraukta interneta darbība plus īpaša apkalpošana un klienta personīgais menedžeris, kurš ātri atrisinās jebkuru jautājumu. Mēs esam nostiprinājuši šo apkalpošanas standartu, reģistrējot vārdus Business Class Internet kopā ar savu preču zīmi: