Hostings

VERnet Web Hosting ir abonenta web lapas izvietošana un uzturēšana uz VERSIJA web servera. Pakalpojumā ietilpst arī abonenta otrā līmeņa domēnu uzturēšana mūsu DNS serveros un pilnvērtīgs e-pasta adrešu atbalsts. Pēc abonenta pieprasījuma mēs varam reģistrēt abonenta lietošanai otrā līmeņa domēnus vai arī piešķirt viņam trešā līmeņa domēna vārdu versija.lv, versia.lv vai eunet.lv zonā.

Abonents var patstāvīgi mainīt savas web lapas saturu piešķirtā apjoma robežās, izmantojot web lapas attālinātas administrēšanas iespējas, ka arī var patstavīgi administrēt savas e-pasta adreses. Piekļuve FTP serverim web lapas modificēšanai, datu bāzes un/vai e-pasta administrēšanas panelis ir bezmaksas.

VERnet Web Hosting pakalpojumus var saņemt visi, kas to vēlas, neatkarīgi no tā, vai viņi izmanto citus VERSIJA pakalpojumus. Tomēr abonentiem, kuri izmanto VERnet Premium pakalpojumu, ir būtiskas priekšrocības salīdzinājumā ar tiem, kuri saņem interneta pieslēgumu no citiem pakalpojumu sniedzējiem. Vispirms tās ir atlaides un bezmaksas kvotas web lapas izvietošanai.

Piezīme: VERSIJA patur tiesības atteikt VERnet Web Hosting pakalpojuma sniegšanu, ja klienta web lapas saturs ir pretrunā ar LR likumdošanu un morāli ētiskajām normām.

Ikmēneša abonēšanas maksa par VERnet Web Hosting pakalpojumu ir atkarīga no web lapas apjoma un pakalpojuma kopuma.

Lūdzu, aizpildiet pieprasījuma formu, un tuvākajā laikā mēs sazināsimies ar Jums, lai precizētu pakalpojuma cenu.

Cenu pieprasījuma forma

  Jūsu vārds/segvārds (obligāti)

  Jūsu e-pasts (obligāti)

  Uzņēmuma nosaukums

  WEB lapas apjoms

  E-pasta adrešu skaits

  Domēnu vārdu skaits

  Datu bāžu skaits

  Ziņojums

  Šī forma nav personas datu vākšana Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 izpratnē.
  Jūsu sniegta informācija nav identificējošā, netiek pārbaudīta un izmatojama tikai lai sniegtu atbildi uz Jūsu pieprasījumu.

   

  MŪSU SADARBĪBAS FORMULA:
  KLIENTS=PARTNERIS