Datu centrs

Firma VERSIJA jau 1996. gadā sāka nodrošināt klientu serveru izvietošanas pakalpojumu mūsu datu centrā, kurš atrodas vienā ēkā ar mūsu galveno tehnisko mezglu.

Mūsdienīgs datu centrs – tas ir vesels tehnisko un organizatorisko risinājumu komplekss, kuru mērķis ir nodrošināt Klientu serveru pieejamību, drošību un uzticamu darbību. Minimālie nosacījumi, kādi tam nepieciešami:

 • nepārtrauktas barošanas avots UPS un klimata kontrole;
 • neatkarīgi ātrgaitas pieslēgumi pie LIX, SMILE un tiešā datu plūsmas apmaiņa (direct peering) ar citiem Latvijas interneta pakalpojumu sniedzējiem;
 • vairāki neatkarīgi ātrgaitas ārzemju datu pārraides kanāli.
 • 2011. gadā firma VERSIJA pilnībā pabeidza jaunā datu centra VERnet DC aprīkošanu. Datu centra VERnet DC platība 200 m2, statņu skaits- līdz 50. Iespējami dažādi varianti klientu aparatūras izvietošanai, no 1U statnē līdz izolētai telpai ar individuālu piekļuvi.

  Datu centrs VERnet DC atbilst Tier II-III prasībām, pie tam tas atrodas pašā Rīgas centrā. Šāds apstākļu salikums padarījis VERnet DC datu centru par vienu no pieprasītākajiem Latvijā.

  Vairāk par serveru izvietošanas nosacījumiem un citiem VERnet DC pakalpojumiem Jūs varat uzzināt mājaslapā www.VERnet-DC.lv.

  MŪSU SADARBĪBAS FORMULA:
  KLIENTS=PARTNERIS