Internets

VERnet Premium ir ātrgaitas interneta pieslēgums vienam vai vairākiem datoriem, kas savienoti lokālajā tīklā. Klientu piekļuvi ārvalstu interneta resursiem nodrošina vismaz divi neatkarīgi ārzemju datu pārraides kanāli, kuru summārā caurlaides spēja jebkurā brīdī ir pietiekama pašreizējai datu plūsmai. Piekļuvi Latvijas interneta resursiem nodrošina divi neatkarīgi pieslēgumi pie LIX (Latvian Internet eXchange), pieslēgums pie SMILE (Santa Monica Internet Local Exchange), tiešā datu plūsmas apmaiņa (direct peering) ar vairākiem Latvijas interneta pakalpojumu sniedzējiem.

Atkarībā no klienta atrašanās vietas, VERSIJA piedāvā kabeļa interneta pieslēgumu (optiskais kabelis vai Ethernet) vai radio savienojumu. Kabeļa savienojumu ar VERnet backbone tīkla infrastruktūru varam piedāvāt klientiem, kuru biroji atrodas tiešā maģistrāles tuvumā. Pretējā gadījumā radio savienojums — bieži vien ir vienīgā iespēja, lai nodrošinātu ātrgaitas internetu. Radiopieslēguma nodrošināšanai VERSIJA izmanto mūsdienīdu iekārtu no pasaules vadošajiem ražotājiem, tādiem kā UBIQUITI NETWORKS, Proxim Wireless Corporation, SAF Tehnika. Konkrēts risinājums ir atkarīgs no attāluma starp raidošo staciju un pieslēguma punktu, ka arī no nepieciešama datu pārraides ātruma.

Abonēšanas maksa tiek noteikta katram klientam individuāli. Galvenie faktori, kas ietekmē abonēšanas maksas lielumu, ir savienojumam nepieciešamais ātrums un tas, vai konkrētajā ēkā jau ir uzstādīta nepieciešamā aparatūra. Katram klientam izvēlamies VERnet Premium optimālāko paketi – gan pēc cenas, gan pēc pakalpojuma kvalitātes parametriem. Ar līguma būtiskajiem nosacījumiem var iepazīties šeit.

Lūdzu, aizpildiet pieprasījuma formu, lai precizētu tehniskās iespējas un pakalpojuma cenu. Tuvākajā laikā mēs sazināsimies ar Jums.

Interneta pieslēguma pieprasījums

  Jūsu vārds/segvārds (obligāti)

  Jūsu e-pasts (obligāti)

  Interneta pieslēguma adrese (obligāti)

  Pieslēguma ātrums no Mbit/s

  UzņēmumamMājas lietošanai

  Ziņojums

  Šī forma nav personas datu vākšana Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 izpratnē.
  Jūsu sniegta informācija nav identificējošā, netiek pārbaudīta un izmatojama tikai lai sniegtu atbildi uz Jūsu pieprasījumu.

   

  MŪSU SADARBĪBAS FORMULA:
  KLIENTS=PARTNERIS